Herroepingsrecht
Voor de verhuur van onze pakketten linnengoed en kindermeubilair geldt geen herroepingsrecht. Dit komt doordat het gaat om een tijdsgebonden dienst (verhuur voor een specifieke periode). Conform artikel 6:230p van het Burgerlijk Wetboek kan het herroepingsrecht in dit geval worden uitgesloten.
Annuleringen
Annuleringen 2 dagen ( 48 uur ) vóór aanvang van de huurperiode worden door ons verwerkt en het betaalde bedrag wordt teruggestort.
Annuleringen tijdens het verblijf of bij vertrek kunnen wij helaas niet accepteren. In dat geval vindt geen restitutie plaats.
Levering van Linnenpakketten bij vakantiehuizen op Terschelling waarbij de eigenaar de huurder verplicht om linnenpakketten bij ons af te nemen voor gebruik tijdens hun verblijf kunnen geen aanspraak maken op het herroepingsrecht d.w.z dat u verplicht bent om linnenpakketten bij ons te bestellen en geen eigen linnengoed kan meenemen of een ander bedrijf linnengoed kan laten leveren.


